Přeskočit navigaci

Parabellum Militaria – militárie, nakladatelství, historie
Nakladatelství

Zde bude možné vidět naše knižní projekty. Taktéž zde budeme psát knižní recenze a tipy.

Naše nakladatelství bylo založeno z popudu vydat knihu bez zásahu do obsahu nakladatele. Z laické představy jsme díky mnohým přátelům postupně pronikli do celé problematiky vydávání knih. Netušili jsme kolik práce je potřeba k vydání samotné knihy. Naším cílem je VŽDY připravit knihu čtenáři ve vysoké kvalitě a obsahu. Rozhodli jsme se pro českou tiskařskou firmu, která má vysoké renomé nejen u nás, ale i v zahraničí. 

Nakladatelství je jednou z částí Parabellum Militaria. Na našem webshopu budeme nabízet nejen naše knihy a publikace, ale i další především zahraniční díla, které jsou českému čtenáři obtížně dostupná. V nakladatelství působí celkem pět odborníků, který se starají o rozvoj společnosti.

 


Kontakty:

Parabelum Militaria

Tel.: +420 774 740 808

Internet: www.parabellum-militaria.com

 

Sídlo společnosti:

Horní Žďár 39

36301 Ostrov

Kudy k nám:


© Text 2019 Thomas Posselt. © Design 2019 Bc. Jiří Převrátil. Všechna práva vyhrazena.
Vyrobil v roce 2019 Bc. Jiří Převrátil | email: admin@parabellum-militaria.com | RSS | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů

Účelem těchto stránek není propagovat jakékoli politické názory či hnutí, především ta směřující k potlačení práv a svobod člověka, ale propagovat historické reálie a badatelské úspěchy několika našenců!