Nakladatelství

Zde bude možné vidět naše knižní projekty. Taktéž zde budeme psát knižní recenze a tipy.

Naše nakladatelství bylo založeno z popudu vydat knihu bez zásahu do obsahu nakladatele. Z laické představy jsme díky mnohým přátelům postupně pronikli do celé problematiky vydávání knih. Netušili jsme kolik práce je potřeba k vydání samotné knihy. Naším cílem je VŽDY připravit knihu čtenáři ve vysoké kvalitě a obsahu. Rozhodli jsme se pro českou tiskařskou firmu, která má vysoké renomé nejen u nás, ale i v zahraničí. 

Nakladatelství je jednou z částí Parabellum Militaria. Na našem webshopu budeme nabízet nejen naše knihy a publikace, ale i další především zahraniční díla, které jsou českému čtenáři obtížně dostupná. V nakladatelství působí celkem pět odborníků, který se starají o rozvoj společnosti.

SS-Obersturmführer Otto Schneider – Zachránce Kovelu

Knižní řada Ritterkreuz.

Tato kniha bude pojednávat o životě úspěšného tankového velitele, kterým byl sudetoněmecký rodák Otto Schneider. Tento voják sloužil u elitní SS divize Wiking, kde se postupem času vypracoval na velitele 7. tankové roty, která disponovala legendárními tanky Pzkw. V Panther. Právě s touto jednotkou provedl rozhodující průlom do obklíčeného Kovelu a zachránil německé a germánské obránce, které čekalo zničení nebo zajetí. Byl taktéž ve vítězné bitvě u Maciejova nebo úspěšného protiútoku proti Rudé armádě na předměstí Varšavy. Tato kniha je výjimečná především osobními vzpomínkami a interesantními fotografiemi z jeh vlastního vojenského albumu. O zahájení prodeje budeme naše čtenáře včas informovat.